Nowy numer 04/2020 Archiwum

Do zobaczenia we wrześniu przejdź do galerii

Uczniowie odebrali świadectwa.

Uczniowie Zespołu Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja w Elblągu, którzy rok szkolny 2017-2018 zakończyli z wynikami celującymi i bardzo dobrymi, świadectwa i nagrody odebrali podczas uroczystego apelu. Było ich tak wielu, że akademia trwała ponad godzinę.

- Moi drodzy, bardzo serdecznie dziękuję wam za cały miniony rok. Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Serdecznie dziękuję rodzicom za troskę, współpracę, za to wspólne bycie w naszej szkolnej wspólnocie. Dziękuję wam - drodzy uczniowie - za to, że swoją postawą dawaliście świadectwo tego, że staracie się, chcecie, nawet jak czasem nie wychodzi – wyciągacie wnioski. Mam nadzieję, że to początek drogi - wspólnego budowania tej wspólnoty - aby być lepszym człowiekiem - powiedział o. Rafał Roszer SChP, dyrektor Zespołu Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja w Elblągu.  

Była też niespodzianka. Wybrani uczniowie liceum otrzymali zaproszenie na naukowo–integracyjny obóz, który odbędzie się we wrześniu. Jego organizatorem są szkoły pijarskie z Elbląga i Krakowa.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama