Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pomalowali biura poselskie PiS

Na budynku, w którym urzęduje poseł Jerzy Wilk, ktoś umieścił wulgarne napisy.

To już kolejny w ostatnich dniach atak na biuro poselskie przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem wandale zniszczyli elewację budynku, w którym urzęduje poseł ziemi elbląskiej Jerzy Wilk.

"Czas na sąd ostateczny. Wypier.... - napis o takiej treści pojawił się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

- Tak wygląda demokracja w wydaniu elbląskim. Zdewastowano wejście do mojego biura poselskiego w Elblągu. Skandal - skomentował poseł.

Do podobnych incydentów w weekend doszło także w innych miastach. Jak podają lokalne media, wandale działali również w Golubiu-Dobrzyniu i Wąbrzeźnie, gdzie zdewastowane zostały biura parlamentarzystów rządzącego ugrupowania: senatora Andrzeja Mioduszewskiego i posła Krzysztofa Czabańskiego.

Przed wejściem do filii biura, które politycy prowadzą wspólnie, pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach: "PZPR".

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Marcin
  23.07.2018 17:27
  Pokojowi demokraci to zapewne byli ;-)
  doceń 5
 • Tobi
  23.07.2018 21:11
  Tak to jest, gdy wiodąca partia opozycyjna nie ma programu i jej sympatycy wymyślają program działania na własną rękę.
  doceń 5
 • Stefan1
  23.07.2018 21:37
  Mimo że mieszkam 500 - 600 km od miejsca zdarzenia to jestem z całym sercem z "malarzami". To sztuka umieć tak pisać z pudełka sprayu, takie talenty należy chronić i chwalić co niniejszym CZYNIĘ.
 • Gość
  24.07.2018 21:14
  Tytuł artykułu brzmi tak, jakby mowa była o jakimś remoncie.
  doceń 19

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama