Nowy numer 15/2020 Archiwum

Czas wdzięczności

Pielgrzymi będą modlić się w intencjach internautów.

W najbliższą sobotę wyruszy Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. „Dzięki zaangażowaniu wielu osób przygotowania do XXVI EPP przebiegają bardzo dobrze” - czytamy na pielgrzymkowym profilu na Fecebooku.

„Przychodzi czas wdzięczności. Chcemy jako wspólnota odwdzięczyć się nasza pątniczą modlitwą” - brzmi dalsza część wpisu.

Osoby, którym bliska jest pielgrzymka, a jednak z różnych przyczyn nie mogą w tym roku pójść, mogą przekazać swoją intencję pątnikom. „Zachęcam, by wpisywać w komentarzach intencje - one wszystkie zostaną przedstawione przez pośrednictwo Maryi Panny dobremu Bogu.” TUTAJ

W najbliższą sobotę wyruszą grupy z Elbląga, Malborka i Morąga. W kolejnych dniach ze Sztumu, Kwidzyna, Prabut i Iławy.

Pątnicy na Jasnej Górze będę w sobotę 11 sierpnia. O godz. 19 będą uczestniczyć we Mszy św. w kaplicy Cudownego Obrazu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama