Nowy numer 14/2020 Archiwum

Jesteśmy Kościołem

Każdy ma szansę, by odkryć w sobie nowego człowieka. Oaza to doskonałe miejsce, żeby rozpocząć poszukiwania.

Już pierwszego dnia odkryłem, czym jest miłość Boża. Każdego kolejnego dnia doświadczałem jej coraz bardziej. Zrozumiałem, że Pan Bóg mnie kocha bez względu na to, jaki jestem – rozpoczął Kuba, który uczestniczył w Oazie Dzieci Bożych III stopnia. – Namiot spotkania, nauka śpiewu i uczestnictwo we wszystkich innych punktach dnia utwierdzały mnie w przekonaniu, że Pan Bóg mnie kocha. On nie chce, żebym był smutny. Kiedy tak było, zaczynałem się modlić, a ten smutek zamieniał się w radość – opowiadał oazowicz. Jest przekonany, że te 15 dni we wspólnocie zapamięta na całe życie.

Świadectwem Kuba podzielił się podczas Dnia Wspólnoty, który odbył się 25 lipca w Domu Formacyjnym św. Wojciecha w Mikoszewie. Do świętowania zaproszone zostały wszystkie grupy, które w tym czasie przeżywały swoje rekolekcje w okolicy.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama