Nowy numer 23/2021 Archiwum

O. Bashobora w Elblągu

Kapłan poprowadzi rekolekcje.

Modlitewne spotkanie trwać będzie od 17 do 19 sierpnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (al. Grunwaldzka 135). Organizatorem jest parafia św. Józefa w Pasłęku przy współpracy z Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej.

Trwają ostatnie przygotowania. - Rozdzielamy zadania między wolontariuszy. Robimy to we współpracy ze wspólnotą Mężczyźni Boga. Obecnie przygotowujemy wystrój hali, w której odbędą się rekolekcje - opowiada Dorota Życzkowska z CNE.

Nieoceniony wkład w przygotowania rekolekcji wniosła grupa modlitewna, czyli osoby, które zobowiązały się do modlitwy w tej intencji. - O takie wsparcie prosimy także zgłaszających chęć udziału w spotkaniu. Zapisy trwają do ostatniego dnia, wszystkich serdecznie zapraszamy - mówi D. Życzkowska.

W programie znajdą się: wspólna modlitwa różańcowa i uwielbienia, konferencje rekolekcjonisty i świadectwa uczestników, Msza św., a tuż po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Śpiew poprowadzi grupa z Nidzicy (diecezja warmińska).

Rekolekcje mają charakter modlitewny, a udział w nich jest płatny (dzieci do 6. roku życia otrzymają darmowe wejściówki). Opłata jest niezbędna, żeby pokryć koszty wynajmu hali, nagłośnienia i oświetlenia sceny itp. Organizatorzy spodziewają się, że w rekolekcjach weźmie udział ponad 1000 osób.

Zapisy prowadzone są przez internet oraz w biurze rekolekcyjnym, które czynne jest w każdą niedzielę w salce przy katedrze św. Mikołaja od godz. 10 do 13.

Bliższe informacje na stornie internetowej: rekolekcje-elblag.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama