Nowy numer 15/2020 Archiwum

Dzień przewodnika przejdź do galerii

Były życzenia i prezenty.

Za kilka dni, w sobotę 11 sierpnia, pątnicy Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę będą u celu. Choć wiele punktów na pielgrzymkowym szlaku powtarza się co roku, nie brakuje niespodzianek. W tym roku po raz pierwszy obchodzono w grupach dzień przewodnika.

Pielgrzymi tego dnia pamiętali o nich w modlitwie jeszcze bardziej niż w inne dni.

Oczywiście nie zabrakło prezentów. Jedni dostali wiele słodyczy, inni coś bardziej wyszukanego - słomkowy kapelusz, ciekawy gadżet, czy grę planszową.

Oryginalny prezent dla swojego przewodnika ks. Piotra Kanarka wymyśliła grupa „Katedra” Elbląg. Otrzymał on koszulkę z nadrukiem… kanarka w koloratce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama