Nowy numer 13/2020 Archiwum

Uwielbienie u św. Brata Alberta

Ewangelizuje w wielu krajach, jesienią przyjedzie do Elbląga.

16 listopada Elbląg odwiedzi Marcin Zieliński - świecki ewangelizator, lider wspólnoty uwielbienia Głos Pana działającej w Skierniewicach. Prowadzi rekolekcje, wieczory chwały oraz modlitwy o uzdrowienie w Polsce i w wielu krajach świata.

W Elblągu przed południem spotka się z młodzieżą z diecezji elbląskiej. W godzinach popołudniowych odbędzie się drugie spotkanie z ewangelizatorem w kościele pw. św. Brata Alberta (ul. Częstochowska 28).

Lider wspólnoty Głos Pana wygłosi konferencję. Centralnym punktem wydarzenia będzie Msza św., a po niej uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie.

Marcin Zieliński posługiwał m.in. podczas XXII Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie oraz spotkania z o. Johnem Bashoborą w Warszawie - Jezus na Stadionie.

Uwielbienie u św. Brata Alberta   Marcin Zieliński jest autorem książek „Rozpal wiarę. A będą działy się cuda” i „77 / Moc przebaczenia”. Henryk Przondziono /Foto Gość

Szczegóły spotkania z Marcinem Zielińskim w Elblągu są ustalane i zostaną podane w najbliższym czasie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama