Nowy numer 13/2020 Archiwum

Przebuduj to w sobie

Młodzież spotka się m.in. z Dominiką Figurską, aktorką.

Listopadowe rekolekcje dla młodzieży organizowane w hali widowiskowo-sportowej w Elblągu to już tradycja. W tym roku odbędą się one 27 i 28 oraz 29 i 30 listopada.

Weźmie w nich udział młodzi z elbląskich szkół. Przedsięwzięcie przygotowują ich koleżanki i koledzy pod okiem dorosłych.

- Prowadzimy pierwsze prace przygotowawcze. Rekrutujemy wolontariuszy, którzy pomogą w przygotowaniu rekolekcji - mówi Przemek Zwański z sekcji medialnej.

Wolontariusze utworzyli kilka grup, m.in. muzyczną, teatralną, modlitewną.

Organizatorzy wciąż czekają na kolejnych chętnych, którzy chcą poświęcić swój wolny czas i zrobić coś więcej dla Pana Boga i swoich rówieśników. Spotkania wolontariuszy odbywają się w każdy poniedziałek w kościele Bożego Ciała w Elblągu o godz. 19.

Hasło tegorocznych rekolekcji brzmi: „Przebuduj to w sobie”. Słowo do młodzieży skieruje ks. Edward Rysztowski oraz Jacek Weigl. Zaplanowano również spotkanie z Dominiką Figurską, aktorką pochodzącą z Elbląga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama