Nowy numer 50/2018 Archiwum

Wybory tuż-tuż...

Sprawdź, kto ubiega się o najważniejsze posady samorządowe w twoim mieście.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi przedstawiamy kandydatów na prezydentów i burmistrzów największych ośrodków w naszym regionie.

ELBLĄG

W Elblągu o urząd prezydenta miasta będą ubiegać się czterej kandydaci.

1.) Michał Missan, z poparciem Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma .Nowoczesna

2.) Stefan Rembelski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz'15

3.) Jerzy Wilk, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

4.) Witold Wróblewski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Wróblewskiego

PASŁĘK

W Pasłęku w starciu o fotel burmistrza bierze udział trzech kandydatów.

1.) Krzysztof Kopański, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców "Pasłęk Razem"

2.) Wiesław Śniecikowski, poparciem Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia "Pasłęczanie"

3.) Kamil Żyliński, poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

TOLKMICKO

O rządy w Tolkmicku powalczą cztery osoby.

1.) Magdalena Dalman, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Magdaleny Dalman "Inicjatywa Dla Mieszkańców"

2.) Andrzej Misztal, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców "Piękna i Czysta Gmina"

3.) Mariusz Szempliński, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Szemplińskiego

4.) Józef Zamojcin, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina-Nasz Dom

MORĄG

Trzech kandydatów ubiega się o urząd burmistrza w Morągu.

1.) Tomasz Orłowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnie Dla Mieszkańców

2.) Sebastian Schulz, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

3.) Tadeusz Sobierajski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców "Zgoda i Rozwój"

IŁAWA

Mieszkańcy Iławy swojego burmistrza wybiorą spośród czwórki kandydatów.

1.) Dawid Kopaczewski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Dawida Kopaczewskiego - Łączy Nas Iława

2.) Maciej Mikołajczyk, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

3.) Piotr Żuchowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Żuchowskiego "Dla Iławy"

4.) Adam Żyliński, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Żylińskiego

SUSZ

W Suszu burmistrz zostanie wyłoniony spośród trzech nazwisk.

1.) Krzysztof Kępiński, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Gminy i Miasta Susz

2.) Krzysztof Pietrzykowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządowe Porozumienie Obywateli

3.) Krzysztof Sadowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

KISIELICE

W Kisielicach w trakcie następnej kadencji samorządem pokieruje ktoś z dwójki:

1.) Rafał Ryszczuk, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpieczeństwo-Rozwój-Praca

2.) Janusz Więcek, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Gmina Wspólne Dobro

NOWY DWÓR GDAŃSKI

W Nowym Dworze Gdańskim swoje kandydatury do fotela burmistrza zgłosiły dwie osoby.

1.) Jacek Michalski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Michalskiego

2.) Romuald Rutkowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

MALBORK

Pięcioro kandydatów zawalczy o posadę burmistrza w Malborku.

1.) Marek Charzewski, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Marka Charzewskiego

2.) Paweł Dziwiosz, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Nasz Malbork

3.) Tomasz Klonowski, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

4.) Arkadiusz Mroczkowski, z poparciem Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska

5.) Bogumiła Skóra, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Walka z Korupcją Bogumiły Skóra

NOWY STAW

Przed niewielkim wyborem staną mieszkańcy Nowego Stawu. Tam w wyścigu o fotel włodarza miasta stanie tylko jeden kandydat.

1.) Jerzy Szałach, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szałacha Dla Gminy

SZTUM

Spośród czterech nazwisk swojego burmistrza wyłonią mieszkańcy Sztumu

1.) Sylwia Celmer, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

2.) Alicja Podlewska, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Aktywni dla Powiśla

3.) Anna Serocka, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe

4.) Leszek Tabor, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Powiśla

KWIDZYN

W Kwidzynie w walce o fotel burmistrza zmierzy się trzech kandydatów.

1.) Sebastian Kasztelan, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Kwidzyniacy

2.) Andrzej Krzysztofiak, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Powiślańska Koalicja Obywateli

3.) Marek Starociak, z poparciem Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

PRABUTY

Czterech kandydatów ubiega się o posadę burmistrza w Prabutach.

1.) Piotr Jabłoński, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Prabuty i Sołectwa

2.) Andrzej Ochał, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Obywatelski Szansa Dla Zmian

3.) Marek Szulc, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Prabuty-Wspólne Dobro

4.) Paweł Wasicki, z poparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Pawła Wasickiego

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy