Nowy numer 13/2020 Archiwum

Trzy dni z Niepokalaną

Nauki rekolekcyjne poprowadzi o. Michał Nowak OFM Conv.

Tegoroczne listopadowe rekolekcje, które tradycyjnie odbędą się w hali widowiskowo-sportowej (al. Grunwaldzka 135) w Elblągu, poprowadzi o. Michał Nowak OFM Conv.

Franciszkanin do udziału w nich zachęca słowami św. Maksymiliana Marii Kolbego: „Nie bójcie się kochać Niepokalanej”. Będzie to czas, by bliżej poznać tę, która jest naszą Matką, a także przybliżyć sobie duchowość o. Maksymiliana. - Niech te kilka listopadowych dni pozwoli nam przyjrzeć się cudom zdziałanym przez tego człowieka, który w zupełnie niezwykły sposób oddał się Niepokalanej - mówi o. Michał i dodaje, że spotkania pomogą każdemu w tym, by mógł stać się rycerzem Maryi.

Rekolekcje trwać będą od 27 do 29 listopada, rozpoczęcie spotkań godz. 18.

Organizatorem rekolekcji jest Centrum Nowej Ewangelizacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama