Nowy numer 14/2020 Archiwum

Rycerze Maryi

Centrum Nowej Ewangelizacji zaprasza do udziału w rekolekcjach, które poprowadzi o. Michał Nowak OFM Conv.

Franciszkanin zachęca do udziału słowami św. Maksymiliana Marii Kolbego: „Nie bójcie się kochać Niepokalanej”. Będzie to czas, by bliżej poznać tę, która jest naszą Matką, a także przybliżyć sobie duchowość o. Maksymiliana.

– Niech te kilka listopadowych dni pozwoli nam przyjrzeć się cudom zdziałanym przez tego człowieka, który w zupełnie niezwykły sposób oddał się Niepokalanej – mówi o. Michał i dodaje, że spotkania pomogą każdemu w tym, by mógł stać się rycerzem Maryi. Rekolekcje trwać będą od 27 do 29 listopada. Spotkania odbywać się będą hali widowiskowo-sportowej, rozpoczęcie o godz. 18.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama