Nowy numer 23/2021 Archiwum

Weekend z planszówkami

Ponad 200 gier do wyboru.

Planszówkowe turnieje to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają na wszystkich, którzy 13 i 14 października odwiedzą SP 11 w Elblągu (ul. J. Korczaka 11). W tych dniach w placówce odbędzie się „Planszówkowy zawrót głowy”, a jego organizatorzy zapowiadają, że w auli ustawią ok. 80 stolików do gry.

Miłośnicy gier planszowych nudzić się nie będą - do wyboru będą mieć ponad 200 tytułów. Nie zabraknie nowości. Odbędzie się akcja „Wymień się planszówką”, gry będzie można wygrać, jak również kupić.

W jednej ze szkolnych sal w ciszy będzie można poczytać komiksy. Znajdować się tam będą książki atrakcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają całe rodziny. Nie zapomnieli o najmłodszych ich członkach i postanowili przygotować strefę malucha. Będzie tam m.in. 3 tys. klocków, którymi najmłodsi będą mogli się bawić z rodzicami.

Organizatorami imprezy są „Planszówkowy zawrót głowy”, „Arka gier” i SP 11. W sobotę do wspólnej zabawy zapraszają od godz. 10 do 20, a kolejnego dnia - od godz. 10 do 17.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama