Nowy numer 13/2020 Archiwum

Dla kogo "Tuus"?

W tym roku gala odbędzie się w piątek 19 października. Zaśpiewa Eleni.

Po raz pierwszy Nagroda Biskupa Elbląskiego „Tuus” została przyznana w 2007 r. i trafiła do Izabeli Babraj, prezes Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza „Lazarus”. W ubiegłym roku uhonorowano całą organizację.

- Dla mnie najpiękniejsze dni to te, gdy przychodzę do „Lazarusa”. Kiedy ludzie biorą mnie za rękę, przytulają się i pytają: „Jak się pani czuje?”, „Czy jest pani z nami dobrze?”. Proszę państwa, to jest niezwykłe przeżycie - mówiła Izabela Babraj, odbierając w ubiegłym roku statuetkę.

W tym roku gala, podczas której zostanie wręczony „Tuus”, odbędzie się w piątek 19 października. Podczas spotkania zaśpiewa Eleni.

Podobnie jak w latach ubiegłych koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Elblągu (al. Grunwaldzka 135). Rozpoczęcie o godz. 17.

Darmowe wejściówki odbierać można w parafiach, w Wydziale Duszpasterskim Kurii Diecezjalnej oraz w Urzędzie Miejskim w Elblągu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama