Nowy numer 24/2021 Archiwum

Pobiegnij z dobrym sercem

Elbląska młodzież zaprasza do wzięcia udziału w biegu, z którego dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Szkolno Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg", Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Stowarzyszenie ELAktywni zapraszają do udziału w kolejnej imprezie sportowej, z której dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Tym razem elbląska młodzież zaprasza do udziału w biegu dla Bolesława Malinowskiego. Pan Bolesław ma 53 lata jest mężem i ojcem 2 dzieci. Choruje na raka wątroby i dróg żółciowych. Jego jedyną szansą jest leczenie w Niemczech. Potrzebuje 160.000 zł.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę (14 października) do Parku Bażantarnia.

"Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci! Nie trzeba biec, można tylko kibicować! Na miejscu będzie można nabyć ciasto i herbatę. Dochód ze sprzedaży zostanie również przeznaczony na leczenie Bolesława" - czytamy na stronie organizatorów.

Program zawodów.

Data: Niedziela 14.10.2018

Miejsce: Bażantarnia wiata Margitka

Dystanse: 2 km lub 5 km, oraz dystans dla dzieci: 500 m

Wpisowe: 10 zł

Plan:

14:00-15:00 – rejestracja uczestników

15:00 – start biegu na 5 km

15:45 – start biegu na 2 km

Na zwycięzców czekają medale, oraz dyplomy. Spośród WSZYSTKICH uczestników zostanie wylosowane 6 osób, które otrzymają bon na bezpłatną pizzę w pizzeri Aduś!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama