Nowy numer 14/2020 Archiwum

Obracać się w towarzystwie

W Elblągu powstaje miejsce, gdzie katoliccy przedsiębiorcy będą mogli wymieniać się pomysłami.

Jesteś przedsiębiorcą, a jednocześnie katolikiem. Zdajesz sobie sprawę, że prowadzenie biznesu musi być połączone z tym, w co wierzysz. Przyjdź na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z Elbląga, na które zapraszają Towarzystwa Biznesowe SA.

- TB SA to bardzo przyjazna społeczność dla przedsiębiorców z wielu branż, dla których wartości katolickie są ważne. Podczas spotkań wymieniamy się wartościowymi rekomendacjami, polecamy swoje usługi i szkolimy się z ważnych obszarów biznesowych - mówi Maciej Gnyszka, założyciel towarzystw. - Operujemy wokół wspólnych wartości, a wspólne wartości są zawsze podstawą do łatwiejszego porozumienia - zauważa.

Po raz pierwszy w Elblągu odbędzie się spotkanie networkingowe zorganizowane przez towarzystwa. W spotkaniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy z każdej branży. Pierwsze spotkanie będzie miało charakter informacyjno-szkoleniowy. Tematem spotkania będzie: "Jak sprawić, aby 80 proc. twoich klientów pochodziło z rekomendacji?"

Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 14.00 w Hotelu Elbląg. Szczegóły i zapisy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama