Nowy numer 21/2020 Archiwum

Zaproszenie dla muzyków kościelnych

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w Elblągu.

Tegoroczne spotkanie organistów, kantorów i chórzystów diecezji elbląskiej - Dzień Cecyliański - odbędzie się w piątek 23 listopada.

O 16.30 rozpocznie się spotkanie warsztatowe w sali Caritas im. Jana Pawła II (ul. Mostowa 16/14). Poprowadzi je Bożena Belcarz - trener głosu, chórmistrz.

Centralnym punktem Dnia Cecyliańskiego będzie Msza św. w katedrze pw. św. Mikołaja, której przewodniczyć będzie bp Jacek Jezierski. Rozpoczęcie godz. 18. Po Eucharystii agapa.

Do udziału w spotkaniu organistów, kantorów i chórzystów zaprasza ks. Piotr Towarek - delegat bp. elbląskiego ds. organistów i muzyki kościelnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama