Nowy numer 13/2020 Archiwum

Poznać duchowość św. Maksymiliana

Rekolekcyjne spotkania poprowadzi o. Michał Nowak OFMConv.

Zalewie kilka dni pozostało do rozpoczęcia rekolekcji „Nie bójcie się kochać Maryi”, które poprowadzi o. Michał Nowak OFMConv. Odbywać się one będą od 27 do 29 listopada. Początek modlitewnych spotkań zawsze o godz. 18.

Będą one bardzo dobrym czasem na to, by bliżej poznać tę, która jest naszą Matką, a także przybliżyć sobie duchowość o. Maksymiliana Marii Kolbego. - Niech tych kilka listopadowych dni pozwoli nam przyjrzeć się cudom zdziałanym przez tego człowieka, który w zupełnie niezwykły sposób oddał się Niepokalanej - mówi o. Michał, zapewniając, że spotkania pomogą każdemu stać się rycerzem Maryi.

Ojciec Michał pochodzi ze Sztumu, przez kilka lat był proboszczem parafii pw. Michała Archanioła w Bridgeport, a przez cztery lata we wspólnocie zakonnej był asystentem ds. powołań.

Do udziału w rekolekcjach zaprasza Centrum Nowej Ewangelizacji Diecezji Elbląskiej, a odbywać się one będą w hali widowiskowo-sportowej (al. Grunwaldzka 135) w Elblągu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama