Nowy numer 14/2020 Archiwum

Charytatywny fitness

Przygotuj formę na święta i pomóż Milence.

Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych Lepszy Elbląg i Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zapraszają na charytatywny fitness.

"Serdecznie zapraszamy na jedną godzinę treningu dla Milenki Tomaszewskiej. Dziewczynka jest elblążanką, ma 9 lat, choruje na autyzm, cierpi na niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym oraz zaburzenia integracji sensorycznej. Potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację" - zapraszają organizatorzy.

Można jej pomóc, biorąc udział w jednogodzinnym treningu fitness. Przy dobrej muzyce profesjonalni instruktorzy poprowadzą zajęcia atrakcyjne dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Na zakończenie treningu wśród uczestników zostaną rozlosowany bony na pizzę oraz wejściówki na siłownię.

Wstęp na salę treningową jest cegiełka warta 10 zł, ale oczywiście można ofiarować więcej.

Charytatywny fitness odbędzie się w niedzielę 16 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Aleja Grunwaldzka 135.

Szczegóły i zapisy: www.lepszyelblag.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama