Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Wśród bożonarodzeniowych szopek przejdź do galerii

Wystawę oglądać można w elbląskim Ratuszu Staromiejskim do 10 stycznia.

Wykonane przez mieszkańców Elbląga szopki bożonarodzeniowe oglądać można w Ratuszu Staromiejskim od soboty 15 grudnia. Prace biorą udział w konkursie, który rozwiązany zostanie w styczniu 2019 roku. Twórcy najpiękniejszych z nich otrzymają nagrody pieniężne.

Swój głos na najpiękniejszą szopkę oddać może każdy odwiedzający wystawę. Prace oceniane będą w 4 kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne i uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych, dorośli oraz rodziny.

Lista laureatów opublikowana zostanie na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury.

Miejski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych odbywa się po raz drugi. Do udziału w nim zaprosili Witold Wróblewski, prezydent Elbląga, i Młodzieżowy Dom Kultury.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama