Nowy numer 13/2020 Archiwum

Zaplanuj rekolekcje

By zmienić życie, wystarczy 12 godzin.

Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej rozpoczyna kolejny rok działalności. Jednym z projektów, do którego zaprasza wszystkich chętnych, jest sesja pt. „Jak żyć Bożym słowem każdego dnia?”.

„W człowieku wierzącym jest pragnienie zażyłej relacji, więzi z Bogiem. Jak to pragnienie zaspokoić, jak na nie odpowiedzieć? Żyjąc Słowem, które kieruje do nas Bóg na kartach Pisma Świętego. Jest to droga modlitwy słowem Bożym, której dynamika odwołuje się do realiów naszej codzienności. Droga ta jest prosta i dostępna dla każdego chcącego” - zapewniają osoby związane z CNE.

Sesja odbędzie się 8 i 9 marca w kościele Bożego Ciała w Elblągu (ul. Robotnicza 29). Poprowadzi ją ks. Jarosław Kiełb.

Kolejna propozycja to rekolekcje „Pełnia życia”. Odbędą się one 12 i 13 kwietnia w parafii św. Józefa w Elblągu (ul. Kasprowicza 1).

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o 18.00, a sobotnie o 9.00 i ma trwać do 18.00. Rekolekcje wspólnie z CNE organizuje parafia św. Józefa. „Wystarczy 12 godzin, aby zmienić swoje życie” - zapewniają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama