Nowy numer 14/2020 Archiwum

Przed egzaminem do Matki Bożej

To jest specjalne zaproszenie dla tegorocznych maturzystów.

22 lutego tuż po Apelu Jasnogórskim maturzyści z diecezji elbląskiej rozpoczną w sanktuarium na Jasnej Górze nocne czuwanie.

W tym roku poprowadzi je o. Maciej Ziębiec CSsR wspólnie z młodzieżą z duszpasterstwa akademickiego działającego przy parafii św. Józefa w Toruniu. Studenci podzielą się z maturzystami świadectwem swojego wzrostu w wierze, a kapłan wygłosi konferencję.

Kulminacyjnym momentem czuwania będzie Msza św., której przewodniczyć będzie bp Jacek Jezierski. Modlitewne spotkania zakończy się ok. godz. 3 nad ranem.

O. Maciej Ziębiec jest misjonarzem miłosierdzia. Przez kilka lat posługiwał w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu i brał udział w Elbląskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Był przewodnikiem grupy „Salvator-Redemptor”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama