Nowy numer 14/2020 Archiwum

Kurs Alpha w Elblągu

Podczas tego kursu nie zdobędziesz nowych umiejętności, ale pogłębisz więź z Bogiem.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 marca o godz. 19 w kościele Bożego Ciała w Elblągu. Cały kurs składa się z 11 interaktywnych spotkań, podczas których jego uczestnicy odkrywają podstawy wiary.

„Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, móc zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia - niezależnie od miejsca, w którym się znajduje” - czytamy na stronie internetowej polska.alpha.org.

Spotkania opierają się na gościnności, wymianie poglądów i modlitwie, a składają się z trzech części – posiłek, wykład i dyskusja w małych grupach.

Organizatorem kursu jest Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: alphaelblag@gmail.com lub tel.: 530 008 988.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama