Nowy numer 38/2023 Archiwum

Prawdziwie męska oferta

Pragniesz być prawdziwym facetem - przeczytaj to! To prawdziwie męska oferta dla ciebie.

Może być tak, że mimo upływu lat, żyjesz jak chłopiec. Zawsze masz rację, winę za twoje niepowodzenia ponoszą inni. Masz swoje prawa - a obowiązki cię ograniczają. Prawo do hobby to twoje święte prawo, wszyscy lubią wypić, a w pornografii nie ma nic złego.

Jeśli choć na jedno z tych stwierdzeń odpowiedziałeś twierdząco, to jest oferta dla Ciebie. - Możliwe, że uważasz, że w twoim wieku nic nie da się ze sobą zrobić. Ale to nie jest prawda. W trakcie tego spotkania zajmiemy się zmianą Ciebie - mówi Wojciech Gradziński z Mężczyzn Boga.

Ta wspólnota zaprasza przedstawicieli płci męskiej, którzy pragną nad sobą pracować na "Sesję o dojrzałej męskości", która odbędzie się w dniach 1 i 2 marca w Krynicy Morskiej.

- W trakcie tego spotkania pomożemy ci być prawdziwym mężczyzną, na wzór Jezusa. Warto dać sobie szansę - zachęca Wojciech.

Spotkanie rozpocznie się w piątek (1 marca) o 18.00, a zakończy w sobotę o 21.00. - Niedziela ma być dla rodziny. Zapraszamy cię bracie - zachęcają Mężczyźni Boga.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod nr tel. 601 849 393.

Sesja jest podzielona na dwie części: pierwsza z nich odbędzie się właśnie 1 i 2 marca, a druga 29 i 30 marca 2019 roku. Koszt każdej z dwóch sesji: 100 zł od osoby plus dojazd. Mieści się w nim także nocleg i wyżywienie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast