Nowy numer 14/2020 Archiwum

Konferencja dla przedsiębiorczych

Czy chrześcijański biznesmen ma obowiązek dbania o zyski firmy? - przyjdź i dowiedz się.

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”, Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu oraz Stowarzyszenie Christophoros zapraszają do udziału w konferencji pt. "Efektywność ekonomiczna - obowiązek przedsiębiorcy".

Na konferencji dowiesz się m.in. jaki jest duchowy wymiar efektywności przedsiębiorcy oraz po czym poznać czy firma jest efektywna ekonomicznie.

Odpowiemy też na pytania czy chrześcijański przedsiębiorca ma obowiązek dbania o zyski firmy oraz jak zabezpieczyć firmę przed kryzysem finansowym.

Jeśli interesują cię te zagadnienia, przyjdź 14 marca 2019 roku, o godz. 18:30 do Auli Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Bożego Ciała 10 w Elblągu (wejście przez furtę).

Udział w konferencji jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama