Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jak ochronić dziecko?

Po Elblągu jeździ samochód ostrzegający przed niebezpieczeństwami tzw. edukacji seksualnej.

Dziś na ulice Elbląga wyjechała furgonetka, która będzie informować mieszkańców o niebezpieczeństwach pedofilii i zagrożeniach wynikających z  tzw. edukacji seksualnej.

- Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. edukatorzy seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat dojrzewania, tolerancji czy przeciwdziałania dyskryminacji. Niestety prawda jest taka, że w trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem - mówi Marcin Musiał z Fundacji Pro - Prawo do życia, organizatora akcji.

Jak wyjaśnia M. Musiał, szczególnie niebezpieczne jest to, że tzw. edukatorzy seksualni działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej WHO (Światowej Agencji Zdrowia), które zakładają, że dzieci będą uczyć się m.in.: w wieku 4 lat masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała, w wieku 6 lat wyrażania zgody na seks, czy też w wieku 12 lat wyrażania różnych oczekiwań partnerów związanych ze sferą seksualną.

- Fundacja Pro - Prawo do życia otrzymała od rodziców z Elbląga szereg sygnałów dotyczących niepokojących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, pojawiających się w szkołach na terenie miasta i jego okolic - mówi M. Musiał. Jak mówi, dzięki szybkiej interwencji rodziców udało się zapobiec wprowadzeniu do elbląskich placówek elementów tych programów. - Dlatego też nasza dzisiejsza akcja ma charakter prewencyjny, aby ostrzec rodziców i by nie dopuścić do powtarzania się podobnych sytuacji - podsumowuje.

Furgonetka będzie jeździła ulicami Elbląg dziś do godzin wieczornych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL