Nowy numer 14/2020 Archiwum

Darek Malejonek w Prabutach

Przyjdź i wysłuchaj koncertu oraz świadectwa życia muzyka.

Szkolne Koło Caritas Prabuty-Gardeja oraz parafia św. Wojciecha w Prabutach zapraszają na koncert i świadectwo życia Darka Malejonka.

Urodzony buntownik, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce. Przez trzydzieści lat na scenie pozostał sobą.

Darek Malejonek w Prabutach   Oficjalny plakat koncertu Od hardcore’owych początków, przez kultowe festiwale i koncerty ku rosnącej popularności. Narkotykowe eksperymenty, duchowe poszukiwania i nadnaturalne doświadczenia, trasa na Jamajce, wędrówki po Indiach i zaangażowanie w misje w Afryce - to tylko część rzeczy, które można powiedzieć o liderze Maleo Reggae Rockers.

Każdy, kto przybędzie do konkatedry św. Wojciecha w Prabutach 29 marca 2019 r. o godz. 18.30, będzie mógł posłuchać nie tylko muzyki, ale i wyjątkowego świadectwa życia Darka Malejonka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama