Nowy numer 2/2021 Archiwum

Artyści zaśpiewają w Starym Polu

Organizatorzy czekają na zgłoszenia chętnych, którzy chcieliby wystąpić na festiwalowej scenie.

Festiwal Pieśni Maryjnej w Starym Polu w latach 1993-2011 cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wykonawców, którzy z chęcią przyjeżdżali do miejscowości. Na festiwalowej scenie równie chętnie występowali mieszkańcy gminy.

8 czerwca - po kilkuletniej przerwie i ze zmienioną nazwą - powróci Festiwal Pieśni Maryjnej i Religijnej 2019. "Przez osiemnaście lat festiwalowi towarzyszyła wspaniała i radosna atmosfera. Czy będzie jak za starych, dobrych czasów? Jesteśmy przekonani, że tak" - mają nadzieję organizatorzy artystycznego wydarzenia, którymi są wójt gminy Stare Pole i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu.

Soliści i zespoły chcący wystąpić na scenie proszeni są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu do 10 maja (tel.: 55/271 35 10; 504 248 895 lub 502 605 592, mail: gokis11@wp.pl).

Festiwal Pieśni Maryjnej i Religijnej 2019 odbędzie się w ramach obchodów 700-lecia parafii św. Barbary w Krzyżanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli bp Jacek Jezierski oraz Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie internetowej www.gokisstarepole.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama