Nowy numer 14/2020 Archiwum

Szkoła biblijna dla zgłębiających Pismo

Już wkrótce rusza nowy semestr Elbląskiej Szkoły Biblijnej.

Sympatycy rozważania i interpretowania treści Pisma Świętego po raz kolejny będą mogli oddać się swojej pasji. Po przerwie zimowej wracają zajęcia, na których eksperci będą wyjaśniać zawiłości i ciekawostki zawarte w Starym i Nowym Testamencie.

- Serdecznie zapraszamy na spotkania Elbląskiej Szkoły Biblijnej w pierwszym półroczu 2019 r. - zachęca ks. Marek Karczewski, koordynator szkoły.

- W najbliższym czasie omawiane będą m.in. biblijne redakcje i interpretacja Dekalogu, Dzieje Apostolskie oraz tematy monograficzne - wyjaśnia kapłan.

Spotkania mają charakter otwarty i odbywają się w wybrane soboty w godz. od 9.00 do 12.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.

Udział jest bezpłatny.

Najbliższe terminy spotkań: 23 marca, 13 kwietnia, 11 maja i 8 czerwca.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama