Nowy numer 21/2020 Archiwum

Rekolekcje uzdrowienia w Elblągu odbędą się latem

Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach uzdrowienia wewnętrznego.

Modlitewne spotkania skierowane są do osób, które uczestniczyły już w rekolekcjach kerygmatycznych, np.: REO, Seminarium Odnowy Wiary, katechezy wprowadzające Drogi Neokatechumenalnej, Rekolekcje Ruchu Światło-Życie, kurs Nowe Życia, kurs Alpha itp.

„Jeśli doświadczasz w swoim życiu trudności, które są dla ciebie ciężarem, rozbijają cię wewnętrznie, utrudniają codzienne funkcjonowanie, doświadczasz braku satysfakcjonujących relacji, chcesz przyjrzeć się historii swojego życia i zobaczyć w niej działanie Pana Boga, zapraszamy cię do udziału w tych rekolekcjach, abyś mógł/mogła znaleźć pokój w relacji z Bogiem, z drugim człowiekiem, ze sobą samym i żyć pełnią życia” - zachęcają organizatorzy rekolekcji.

Bliższe informacje na stronie internetowej Centrum Nowej Ewangelizacji - cneelblag.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama