Nowy numer 15/2020 Archiwum

Młodzież spotka się w Malborku

Kolejne spotkanie młodzieży diecezji elbląskiej odbędzie się w Malborku. Sprawdź kiedy?

Spotkanie odbędzie się 11 maja w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej. Poprowadzi je ks. Tomasz Wieczorek, doktorant KUL.

Tradycyjnie rozpoczęcie ok. 20. W programie wspólny śpiew, konferencja, rozmowy w grupach dzielenia, adoracja Najświętszego Sakramentu, sakrament pokuty i pojednania oraz poczęstunek. O 23 rozpocznie się Msza św.

Poprzednie spotkanie odbyło się w parafii św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu. Wzięła w nim udział młodzież m.in. z Elbląga, Malborka, Sztumu, Susza, Dzierzgonia, Kmiecina, Lichnów. Konferencję wygłosił o. Roger Edewou SVD, który pochodzi z Togo, a obecnie posługuje w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Malborku.  

Grupy, które chciałby wziąć udział w zbliżającym się czuwaniu, proszone są o mailowe potwierdzenie swojej obecności do środy 5 maja - duszpasterz.elblag@o2.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama