Nowy numer 13/2020 Archiwum

"Ślad losu" w Elblągu i Lubieszewie

Utwór wykona grupa muzyczna Pro Gloria Dei.

Pro Gloria Dei to młodzieżowy zespół muzyczny, który współtworzą osoby z dekanatu nowodworskiego. Połączyło ich pragnienie chwalenia Pana Boga przez śpiew i muzykę.

W czasie Wielkiego Postu młodzież odwiedza kościoły w diecezji elbląskiej, by tam odśpiewać "Ślad losu".

31 marca Pro Gloria Dei wystąpi w kościele pw. Świętej Rodziny w Elblągu (ul. Odrodzenia 13) tuż po Mszy św., która rozpocznie się o godz. 17. Z kolei 12 kwietnia będzie można wysłuchać tego oratorium w kościele pw. św. Elżbiety Węgierskiej w Lubieszewie tuż po Mszy św. o godz. 18, a 14 kwietnia w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Nowym Dworze Gdańskim również po Mszy św., która rozpocznie się o godz. 18

Śpiewana Droga Krzyżowa, czyli "Ślad losu", powstała w latach 80. XX wieku. Autorem słów jest o. Andrzej Wodka CSsR, a muzyki - o. Wojciech Skroboszewski CSsR.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama