Malbork. Konkurs "Wytwórnia talentów" przejdź do galerii

W Malborku odbył się I Międzywojewódzki Konkurs "Wytwórnia talentów" dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Jego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku. Na scenie stanęli: wokaliści, tancerze, instrumentaliści i aktorzy z placówek szkolnictwa specjalnego z  Tczewa, Elbląga, Starogardu Gdańskiego, Lasowic Wielkich, Nowego Dworu Gdańskiego, Uśnic, Kołozębia i Malborka.

Dzięki spotkaniu artyści-amatorzy mogli spełnić swoje najskrytsze marzenia, a dla publiczności było ono okazją do poznania młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami i pasjami przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

Jury - w składzie Henryka Kropidłowska, Agnieszka Daniłów oraz Jacek Suchiński - pierwsze miejsce przyznało zespołowi "Hit 21" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu. Drugie miejsce zajęli: Jakub Rosiak z  Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku oraz  Patryk Graff ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Dworze Gdańskim.

III miejsce zajęły zespoły: "Półnutki" i" Dzwoneczki" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kołozębiu.

Tytuł najwybitniejszego talentu przyznała publiczność. Trafił on do zespołu "Hit 21".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..