Nowy numer 14/2020 Archiwum

Modlitwa za egzaminowanych

Elbląska młodzież modliła się w intencji ósmoklasistów i gimnazjalistów, którzy wkrótce przystąpią do egzaminów.

Czuwanie przy Najświętszym Sakramencie w parafii św. Brata Alberta w Elblągu zgromadziło dziś młodych ludzi, którzy wkrótce przystąpią do egzaminów. Modlili się tam wspólnie ze swoimi przyjaciółmi oraz rodzicami.

- Spotykamy się w dziś w wyjątkowo jasnej intencji. Jesteśmy tu po to, by prosić, aby ci wszyscy ósmoklasiści i gimnazjaliści, którzy wkrótce będą zdawać egzaminy, zrobili to jak najlepiej - mówił ks. Rafał Główczyński na wstępie nabożeństwa. Zgromadzeni prosili Pana Boga, aby egzaminowani potrafili przekazać całą zdobytą wiedzę i aby byli w stanie przezwyciężyć stres i niepewność. - Chcemy cię prosić Chryste, abyś w tym wszystkim był przy nich i dawał im odczuwać swoje wsparcie - mówił kapłan.

Młodzież zgromadzona w świątyni podkreślała, że takie spotkanie jak dzisiejsze, jest dla nich bardzo istotne. - W jego czasie możemy oddać Panu Bogu to, co jest w nas niepewne. Możemy oddać swoją wiedzę, stres, a jednocześnie prosić, aby Boży pokój wypełniał nasze serca - mówiła Zosia.

Zebrani prosili także o pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji, ofiarując Jezusowi swój wybór szkoły. - Prosimy, aby prowadził nas tam, gdzie wybrał nam miejsce. By prowadził naw w takie miejsca, które będą przybliżały nas do Niego - mówiła Zosia.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama