Nowy numer 03/2020 Archiwum

Jak wakacje, to z oazą

Ruch Światło-Życie diecezji elbląskiej zaprasza do udziału w wakacyjnej oazie.

W Mikoszewie od 22 do 30 czerwca trwać będą rekolekcje eucharystyczne. Oaza Dzieci Maryi w Mikoszewie rozpocznie się 19 sierpnia. Oazowicze uczestniczyć w niej będą do 29 sierpnia.

W Mikoszewie spotkają się także uczestnicy oazy Nowej Drogi st. I. Te rekolekcje trwać będą od 13 do 29 sierpnia.

Kolejne grupy pojadą do Hartowca. Od 28 czerwca do 14 lipca trwać będzie oaza Nowej Drogi stopni II i III. Również w Hartowcu spotkają się uczestnicy oazy Nowego Życia st. I, będzie ona trwać od 28 czerwca do 14 lipca.

Kolejna grupa młodzieży uda się do Kończewic, by tam przeżyć oazę Nowego Życia st. II. Te rekolekcje trwać będą także od 28 czerwca do 14 lipca.

Bliższe informacje o rekolekcjach na facebookowym profilu „Ruch Światło-Życie Diecezji Elbląskiej” oraz na plakatach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama