Nowy numer 03/2020 Archiwum

30-lecie parafii na Zatorzu

Parafia Trójcy Świętej na elbląskim Zatorzu z okazji swojego 30-lecia zaprasza na uroczyste obchody i festyn rodzinny.

Parafia Trójcy Świętej z Elbląga zachęca, aby już dziś zarezerwować sobie czas w niedzielę 16 czerwca i przybyć na Zatorze, aby przeżyć moc atrakcji przygotowanych z myślą o tych najmłodszych, jak i nieco starszych.

Wierni i kapłani parafii od 11.00 do 18.00 zapraszają do świątyni oraz na zieleniec przy ulicach Malborskiej i Mielczarskiego. "Co będzie? Będą atrakcje: konkursy sportowe, rodzinne, atrakcje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, kucyki, malowanie twarzy, balony, bańki mydlane, konkursy, wata cukrowa... i więcej. Będzie z nami straż pożarna ze swoim wozem oraz policja z radiowozem - a to wszystko dla naszych najmilejszych dzieci. Będzie też scena z konkursami i występami, na której odbędzie się przegląd piosenek..." - czytamy w zaproszeniu.

Festyn odbywa się z okazji 20. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Elblągu, oraz 30-lecia istnienia parafii i kościoła Trójcy Świętej w Elblągu.

Zobacz: Papieski serwis specjalny

Uroczystości rozpoczną się w kościele Trójcy Świętej w Elblągu przy ul. Kieleckiej 16 Mszą św. Po jej zakończeniu nastąpi odsłonięcie pamiątkowego kamienia z kopca, na którym stał ołtarz i przy którym w 1999 roku Ojciec Święty Jan Paweł II modlił się w czasie pobytu w Elblągu.
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama