Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pójdą do sanktuarium bł. Doroty przejdź do galerii

Pielgrzymka odbędzie się już 29 czerwca.

Kapłani z parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku zapraszają do udziału w pielgrzymce pieszej do sanktuarium bł. Doroty w Mątowach Wielkich.

Pątnicy do bł. Doroty wyruszą w sobotę 29 czerwca o godz. 7 z kościoła pw. św. Jana (przy zamku). Do przejścia będą mieli ok. 18 km, a wytyczona trasa prowadzi przez Grobelno, Kraśniewo i Miłoradz.

Pielgrzymka odbędzie się po raz czwarty. Istnieje możliwość powrotu z Mątowów Wielkich do Malborka autokarem. Osoby, które chciałyby skorzystać z takiej możliwości proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama