Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pielgrzymuj z „Żuławami”

W najbliższą niedzielę odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Zbliża się XXVII Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Wśród grup, które przygotowują się do wyjścia są „Żuławy” Nowy Dwór Gdański-Nowy Staw. Grupa przez kilka lat nie była obecna na trasie EPP. Próby jej odbudowy to inicjatywa osób, które przez lata w niej pielgrzymowały.

Przewodnikiem grupy zgodził się zostać ks. Michał Budek. Chętni, żeby pełnić funkcję porządkowych, już się zadeklarowali. Tworzy się także lista kolejnych „funkcyjnych”.

Najbliższe spotkania organizacyjne przed pielgrzymką odbędą się 16 i 30 czerwca o godz. 19 w salce przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Nowym Dworze Gdańskim (ul. Drzymały 3). Zaproszeni są na nie wszyscy, którzy chcieliby wędrować do Matki Bożej z „Żuławami”.

Elbląska Pielgrzymka Piesza rozpocznie się 27 lipca, a na Jasną Górę pątnicy dotrą 11 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama