Uwielbienie z Siewcami Lednicy przejdź do galerii

Łukasz postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas koncertu Siewców Lednicy. Udało mu się to w Ryjewie.

Tradycyjnie, koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w diecezji elbląskiej zorganizowała parafia bł. Michała Kozala w Ryjewie. W tym roku ks. Krzysztof Sękuła i wspólnota parafialna zaprosili Siewców Lednicy. Deszcz i burza nie przeszkodziły - koncert odbył się w sali w Gminnego Ośrodka Kultury w Ryjewie, a nie jak planowano na placu przed nim.

Na radosnym uwielbieniu z Siewcami Lednicy trwało kilkaset osób. Przyjechali z wielu miejscowości nie tylko diecezji elbląskiej, ale i archidiecezji warmińskiej oraz znacznie bardziej oddalonych od Ryjewa miast.

Grupa osób jechała nad morze z okolic Warszawy, po drodze odwiedzili Ryjewo i wspólnie z innymi trwali na uwielbieniu w czasie koncertu. Łukasz postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas występu Siewców Lednicy. Justyna przyjęła pierścionek i bukiet róż. Łukasz z publicznością podzielił się krótkim świadectwem. Powiedział, że choć zawsze był osobą wierzącą, to dzięki Justynie zbliżył się do Pana Boga.

Spotkania Młodych Lednica 2000 od lat cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży z diecezji elbląskiej. Na tegoroczne spotkanie z naszej diecezji wyruszyło ok. 700 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..