Nowy numer 03/2020 Archiwum

Uwielbienie z Siewcami Lednicy przejdź do galerii

Łukasz postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas koncertu Siewców Lednicy. Udało mu się to w Ryjewie.

Tradycyjnie, koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w diecezji elbląskiej zorganizowała parafia bł. Michała Kozala w Ryjewie. W tym roku ks. Krzysztof Sękuła i wspólnota parafialna zaprosili Siewców Lednicy. Deszcz i burza nie przeszkodziły - koncert odbył się w sali w Gminnego Ośrodka Kultury w Ryjewie, a nie jak planowano na placu przed nim.

Na radosnym uwielbieniu z Siewcami Lednicy trwało kilkaset osób. Przyjechali z wielu miejscowości nie tylko diecezji elbląskiej, ale i archidiecezji warmińskiej oraz znacznie bardziej oddalonych od Ryjewa miast.

Grupa osób jechała nad morze z okolic Warszawy, po drodze odwiedzili Ryjewo i wspólnie z innymi trwali na uwielbieniu w czasie koncertu. Łukasz postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas występu Siewców Lednicy. Justyna przyjęła pierścionek i bukiet róż. Łukasz z publicznością podzielił się krótkim świadectwem. Powiedział, że choć zawsze był osobą wierzącą, to dzięki Justynie zbliżył się do Pana Boga.

Spotkania Młodych Lednica 2000 od lat cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży z diecezji elbląskiej. Na tegoroczne spotkanie z naszej diecezji wyruszyło ok. 700 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama