Nowy numer 07/2020 Archiwum

XXVII EPP. Zgłoś się już dziś

Sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe spotkania organizacyjne przed elbląską pielgrzymką pieszą na Jasną Górę.

Podobnie jak w ubiegłych latach tuż przed wyruszeniem w trasę w Malborku otwarty zostanie pielgrzymkowy sekretariat. W tym roku działać będzie on przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej (os. Południe). Będzie on czynny od 24 do 27 lipca od godziny 16 do 18. Bliższe informacje o pielgrzymowaniu z „Pomezanią” Malbork.

W najbliższą niedzielę 21 lipca spotkania organizacyjne odbędą się  w Kwidzynie w kościele Miłosierdzia Bożego o godzinie 15, a także w Morągu w salkach przy kościele Trójcy Przenajświętszej. Rozpoczęcie o 18.45.  

Tego samego dnia - o godzinie 19 - rozpocznie się spotkanie w salce domu parafialnego przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Zaproszone na nie są osoby, które na Jasną Górę chciałby pielgrzymować właśnie z grupą „Katedra” Elbląg.

Natomiast osoby, które planują pielgrzymować z grupą „Pomezania” Iława, kartę zgłoszeniową pobrać mogą ze strony internetowej parafii św. Brata Alberta w Iława.

Pielgrzymi, którzy chcieliby wędrować z pozostałymi grupami, proszeni są o kontakt z kapłanami z parafii, z których one wyruszają.  

Strony, które warto odwiedzić:

Północ-Elbląg

Zantyr Sztum grupa pielgrzymkowa

EPP Grupa Salvator-Redemptor

Franciszek Elbląg

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama