Nowy numer 21/2020 Archiwum

XXVII EPP. Jutro będziemy u Matki Bożej przejdź do galerii

Krótka wizyta na trasie Ełckiej Pielgrzymki Pieszej.

Pielgrzymi Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej w sobotę nocują w Ostrowach nad Okszą. Właśnie z tej miejscowości w niedzielę wyruszą na Jasną Górę.

Na południowy postój pątnicy EPP zatrzymali się we wsi Orczuchy. W tym samym czasie, kilka kilometrów dalej, w miejscowości Ważne Młyny odpoczywali pielgrzymi idący z diecezji ełckiej. Odwiedził ich i pozdrowił od pielgrzymów z pielgrzymki elbląskiej ks. Grzegorz Wala, pilot główny.

Natomiast podczas postoju tuż przed Ostrowami nad Okszą pielgrzymów z diecezji elbląskiej odwiedził ks. Łukasz Grelewicz, kierownik Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Pielgrzymi z archidiecezji gdańskiej na Jasną Górę dotrą 12 sierpnia, a z diecezji ełckiej - 11 sierpnia.

« 1 »
XXVII EPP. Jutro Jasna Góra

Foto Gość DODANE 10.08.2019 AKTUALIZACJA 11.08.2019

XXVII EPP. Jutro Jasna Góra

oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama