Nowy numer 34/2019 Archiwum

Drogę wskazała mu Maryja

O powołaniu do kapłaństwa odkrytym w czasie Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę opowiada kl. Marcin Nieścigorski.

Od najmłodszych lat byłem związany z moją parafią pw. Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie, przy niej się wychowywałem. Tam uczyłem się życia we wspólnocie. Z pewnością już wtedy zaczęło kiełkować moje powołanie do kapłaństwa. Choć muszę powiedzieć, że w jego odkryciu bardzo ważne miejsce zajmują Elbląska Pielgrzymka Piesza i przygotowania do niej. Od kilku lat chodzę w grupie Pomezania Kwidzyn. Moim zadaniem na trasie było prowadzenie modlitw. Za każdym razem musiałem się do tego przygotować. Wyszukiwałem odpowiednie modlitwy, fragmenty Ewangelii. Dziś, gdy patrzę z perspektywy czasu, widzę, że wpłynęło to na wzrost mojej pobożności.

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL