Nowy numer 14/2020 Archiwum

Św. Bartłomiej zaprasza na jarmark

Już w najbliższą niedzielę w Pasłęku odbędzie się VIII Jarmark św. Bartłomieja

Jarmark regionalnych produktów i rękodzieła, historyczny korowód, rycerskie obozowisko, warsztaty - od szermierki po dawny taniec, tworzenie wianków i lalek - inscenizacje, prezentacje i oczywiście konkurs na historyczne przebranie - oto plan na najbliższą niedzielę (18 sierpnia) przygotowany przez organizatorów VIII Jarmarku św. Bartłomieja w Pasłęku.

W konkursie na historyczne przebranie każdy może wziąć udział, bo tradycyjnie konkurencja jest podzielona na odpowiednie kategorie wiekowe.  Plan na niedzielę obejmuje kolejne w dziejach jarmarku: spotkanie z drapieżnymi ptakami, koncert dawnej muzyki oraz spektakl w wykonaniu niezrównanej grupy Proskenion z Rychlik.

W przerwie między atrakcjami organizatorzy zaserwują wszystkim chętnym nieodłączną pasłęckiemu jarmarkowi zupę serową.

A co i kiedy dokładnie? Czytaj na następnej stronie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama