Nowy numer 14/2020 Archiwum

Warsztaty dla muzyków w Pasłęku

Zapraszamy śpiewaków, kantorów, chórzystów, organistów diecezji elbląskiej do udziału w warsztatach muzyki liturgicznej, które odbędą się w Pasłęku.

Zapraszamy śpiewaków, kantorów, chórzystów, organistów diecezji elbląskiej do udziału w XI. Warsztatach Muzyki Liturgicznej, które odbędą się w Pasłęku w dniach 21-22 września 2019 r. pod hasłem "Veni Sancte Spiritus". Spotkanie zwieńczy Msza św. w kościele św. Bartłomieja w niedzielę 22 września o godz. 12.30.

Warsztaty poprowadzą: mgr Bożena Belcarz, mgr Eliza Kaczmarczyk, mgr Krzysztof Dziemidzik, mgr Jacek Matukiewicz oraz ks. dr Piotr Towarek.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez stronę internetową:
wml.paslek.info.pl - zakładka: REJESTRACJA 2019 - w terminie do 16 września br.

Pytania można przesyłać pod adresem e-mail: warsztaty2010paslek@gmail.com lub towarek@op.pl, lub telefonicznie: 607 342 231 do pani Iwony Matukiewicz. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Odpłatność za warsztaty:
100 zł [uczestnictwo, wyżywienie, nocleg]
80 zł [uczestnictwo, wyżywienie].

Organizatorzy: ks. mgr lic. Dariusz Kułakowski - proboszcz parafii św. Józefa w Pasłęku, Akcja Katolicka przy parafii św. Józefa w Pasłęku, chór parafii św. Józefa w Pasłęku "Carmen Gregorianum", ks. dr Piotr Towarek, delegat bp. elbląskiego ds. muzyki kościelnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama