Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Cuda dzieją się w sercach

– Parafia potrzebuje odnowy, a zarazem głębszego poznania Pana Boga. Skuteczna może być nowa forma rekolekcji. To budzi zainteresowanie. Owoce poznamy po jakimś czasie – mówi ks. Mariusz Ostaszewski, proboszcz.

Rekolekcje „Siewca” to festiwal wiary. Tak je określają prowadzący, czyli ewangelizatorzy z Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej. Głoszący są w jednej parafii przez tydzień – od niedzieli do niedzieli. Najczęściej każdego dnia w innej wsi do niej należącej. Rano zapraszają dzieci do wspólnej zabawy, a po południu idą do mieszkańców miejscowości. Pukają do drzwi ich domów, rozmawiają z nimi, modlą się i zapraszają na wieczorną Mszę św. i procesję eucharystyczną. Dzień kończą spotkaniem integracyjnym przy ognisku.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL