Nowy numer 22/2020 Archiwum

Biznes jako wspólnota ludzi

Najbliższe spotkanie formacyjne duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców diecezji elbląskiej "Talent" już w najbliższy czwartek.

Temat miesiąca brzmi: „Udział w duchu” - biznes jako wspólnota ludzi. Konferencyjno-formacyjną część spotkania poprowadzi ks. dr Sławomir Małkowski, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.

Natomiast krótką prelekcję na temat wykorzystywania efektu synergii oraz tworzenia autonomicznych zespołów przedstawi Krzysztof Ciuła, trener efektywności oraz prezes Stowarzyszenia CHRISTOPHOROS.

Spotkanie odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu 19 września. Rozpoczęcie o 18.30 w kawiarence. Otwarte jest ono dla wszystkich, także tych, którzy nie prowadzą własnych firm.

Zgłoś udział w wydarzeniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama