Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kwidzyn. Zaśpiewali na chwałę Pana Boga przejdź do galerii

W Kwidzynie odbył się II Integracyjny Przegląd Piosenki Religijnej.

Na scenie wystąpili utalentowani muzycznie uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej z Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Słupska, Czerska, Malborka, Dzierzgonia, Brus i Sycewic. Do Kwidzyna nie mogli przybyć podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Downa z Grudziądza. Przesłali jednak nagranie piosenki i teledysk, w którym wystąpili.

Organizatorem II Integracyjnego Przeglądu Piosenki Religijnej w Kwidzynie był Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, prowadzony przez Fundację "Misericordia".

- Chcemy wielbić Pana najpiękniej, jak potrafimy, śpiewając płynące z serca piosenki. Muzyka i śpiew są wyrazem miłości do Stwórcy i naszą dziękczynną modlitwą. Pragniemy także, aby udział w II Integracyjnym Przeglądzie Piosenki Religijnej był dla wszystkich uczestników okazją do wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń oraz radości ze spotkania z  drugim człowiekiem – napisali w swoim przesłaniu organizatorzy.

Wszyscy uczestnicy Integracyjnego Przeglądu Piosenki Religijnej otrzymali upominki, a nagroda specjalna trafiła do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach.

W czasie piątkowego spotkania w Kwidzynie zaśpiewali także goście specjalni - Marek Szulc, burmistrz Prabut, i Magdalena Bukowska.

Pani Magdalena jest laureatką wojewódzkich i krajowych konkursów muzycznych. Gra na organach, nagrywa covery, tworzy podkłady muzyczne i ma własny kanał na YouTube. Jest wszechstronnie utalentowana - maluje obrazy i przygotowuje sesje zdjęciowe we własnym studio fotograficznym.
 
Na zakończenie spotkania swoje siły połączyli i wspólnie zaśpiewali podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL