Nowy numer 22/2020 Archiwum

Modlitwa słowem Bożym

Spotkanie rozpocznie się Eucharystią, a zakończy modlitwą przed Najświętszym Sakramentem.

Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach Szkoły Modlitwy Słowem Bożym - lectio divina. Odbędzie się ono 12 października w kościele Bożego Ciała w Elblągu.

Rozpocznie się ono o godzinie 10 Eucharystią. Kolejne punkty modlitewnego spotkanie to m.in.: lectio, wprowadzenie I, meditatio, wprowadzenie II, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

Medytacje oparte będą o fragment Ewangelii wg św. Mateusza mówiący o Sądzie Ostatecznym (Mt 25, 31-46).

Zakończenie modlitewnego spotkania zaplanowano na godzinę 14. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą Pisma Świętego, notatnika i długopisu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama