Nowy numer 09/2024 Archiwum

Nowe Życie w Elblągu

Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w parafii ojców redemptorystów w Elblągu.

To jest zaproszenie na niesamowite rekolekcje w niezwykłej formie! Spotkaj się z żywym Bogiem!

Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Klemensa Hofbauera w Elblągu w dniach 25-27 października 2019 r. serdecznie zaprasza na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w parafii Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej 69 w Elblągu.

Będzie to weekend, który pomoże ci odnaleźć żywego i zainteresowanego tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest czymś najcenniejszym w życiu każdego człowieka, daje ożywienie, umocnienie serca i napełnia prawdziwą radością. Poczujesz to, że jesteś kochany przez Stwórcę.

"On jest Ojcem pełnym dobroci. Jeśli ktoś chce doświadczyć spotkania z Jezusem, rozpocząć lub odnowić nowe życie dziecka Bożego, to kurs właśnie dla niego. Pan Bóg chce, aby każdy doświadczył Jego Miłości i poczuł się przez Niego kochany, dlatego ten kurs skierowany jest do każdego - i do tego, kto jest zaangażowany w życie Kościoła, i do tego, kto dopiero rozpoczyna swoją „przygodę” z Panem Bogiem, jak i do tego, kto jeszcze poszukuje" - zapewniają organizatorzy.

Warto przyjść i poświęcić Mu swój czas, a On na pewno nikogo nie zawiedzie! Zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjdź i daj Mu swój czas! On odda Tobie niewyobrażalnie więcej. Czas na zmiany, czas na nowe życie!

Informacje dotyczące kursu i zapisy pod numerem tel. 888-240-332. Można też zapisywać się mailowo pod adresem: sne.elbląg@gmail.com

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy