Nowy numer 07/2020 Archiwum

"Tuus" dla Krystyny Grzybickiej przejdź do galerii

Nagroda biskupa elbląskiego "Tuus" wręczona została podczas gali z okazji diecezjalnych obchodów Dnia Papieskiego.

Krystyna Grzybicka od 1996 roku jest dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Elblągu. Jest osobą, która skutecznie poszukuje wszelkich form przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu osób chorych psychicznie i upośledzonych umysłowo, starszych, niewidomych, niedowidzących oraz chorych na Alzhaimera.

- Dziękuję za docenienie mojej wieloletniej pracy na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi, którzy wymagają szczególnej opieki i wsparcia. Cieszę się, że doceniono mój profesjonalizm, zapał i determinację. Przełożyło się to na realne efekty w mojej pracy w postaci funkcjonujących placówek, które na co dzień wspomagają i integrują osoby z zaburzeniami psychicznymi ze środowiskiem lokalnym - powiedziała Krystyna Grzybicka.

Zaznaczyła, że jest to nagroda także dla jej współpracowników, którzy każdego dnia realizują działania na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi. - Mówią, że dobro dane raz wraca dwa razy. Do mnie - proszę państwa - wraca ono każdego dnia - dodała.

Nagroda biskupa elbląskiego "Tuus" została wręczona w czasie gali z okazji diecezjalnych obchodów Dnia Papieskiego. Na scenie wystąpił chór Alta Trinita, działający przy parafii Trójcy Świętej w Elblągu, a gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary.

Nagroda biskupa elbląskiego "Tuus" wręczona została po raz trzynasty. Gospodarzami wydarzenia byli bp Jacek Jezierski i Witold Wróblewski, prezydent Elbląga. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama