Nowy numer 21/2020 Archiwum

Przygotuj się do kursu Alpha

Już wkrótce warsztaty dla animatorów.

Warsztaty dotyczące komunikacji z młodzieżą na przykładzie Alpha dla Młodzieży odbędą się 14 listopada w Elblągu. Do udziału w szkoleniu zaproszeni są: nauczyciele, katecheci, duszpasterze, animatorzy świeccy oraz młodzież.

Udział w warsztatach daje konkretne kompetencje metodologiczne oraz przygotowuje do przeprowadzania kursu Alpha dla Młodzieży we wspólnotach parafialnych.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 9 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, a zakończenie zaplanowano na godz. 16.

Zapisy trwają do12 listopada. Zgłaszać się można pisząc na adres duszpasterz.elblag@o2.pl. Podać należy: imię i nazwisko, parafię lub szkołę.

Organizatorami warsztatów są: duszpasterstwo młodzieży diecezji elbląskiej, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz stowarzyszenie Alpha Polska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama